Acer Aspire 5755 Style!


Sprzedawany w Wielkiej Brytanii od sierpnia model Acer Aspire 5755 został oficjalnie wprowadzony na pozostałe rynki Europy i z tej okazji producent dodał do oznaczenia „Style!”. Laptop jest wyposażony w 15.6-calowy wyświetlacz LCD (1366 x 768 pikseli), podświetlany diodami LED, klawiaturę typu chiclet , oraz drugą generację procesorów Intela z rodziny Core i3/i5/i7, które zostały zbudowane w oparciu o architekturę Sandy Bridge.

Specyfikacja techniczna obejmuje również maksymalnie 8GB pamięci RAM, kartę GeForce GT 540M 2GB oraz HDD o pojemności do 1TB.

Nie zabrakło również 1.3-MP kamerki internetowej, czytnika kart pamięci, napędu DVD lub Blu-ray oraz modułów Gigabit Ethernet, WiFi 802.11 b/g/n i opcjonalnego Bluetooth 3.0.

Aspire 5755 Style! pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Home Premium 64bit i jest sprzedawany w czterech odmianach kolorystycznych: czarnej, brązowej, niebieskiej oraz czerwonej, a w podstawowej konfiguracji kosztuje 599 €.


źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: