BenQ A70 z Androidem 2.3


BenQ wprowadza na rynek swój najnowszy tablet o nazwie A70 oparty na systemie Android 2.3 Gingerbread. Urządzenie ma niecałe 10mm grubości, waży zaledwie 428 gram i wyposażone jest w 7-calowy multidotykowy ekran o rozdzielczości 800×600 pikseli, procesor Cortex A8 taktowany zegarem 1 GHz), 512MB pamięci RAM oraz 2GB zintegrowanej pamięci flash. Całość uzupełnia kamera do rozmów wideo o rozdzielczości 2 Mpix, łączność WiFi i Bluetooth, głośniki stereo, czytnik kart microSD, złącza micro USB i micro HDMI oraz bateria o pojemności 4400 mAh.

Aktualnie tablet jest dostępny w Chinach, Tajwanie i Japonii, w cenie wynoszącej w przeliczeniu około 300 USD, a wkrótce powinien pojawić się również na pozostałych rynkach, w tym europejskich i amerykańskich.

 

źródło:  twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: