Acer Iconia Tab A100


Acer oficjalnie wprowadza na polski rynek swój najnowszy tablet internetowy Iconia Tab A100. Tablet waży tylko 410 gramów i jest wyposażony w 7-calowy multidotykowy ekran LCD o rozdzielczości 1024×600 pikseli, system operacyjny Google Android w wersji 3.2 oraz dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 taktowany zegarem 1,0 GHz. Wersja z łącznością WiFi i Bluetooth oraz 8GB zintegrowanej pamięci flash kosztuje 1349 PLN (cena brutto sugerowana przez producenta), natomiast za identyczny model wyposażony dodatkowo w moduł łączności 3G trzeba zapłacić 1699 PLN.

Urządzenie dysponuje przeglądarką internetową z obsługą standardu Adobe Flash 10.3 oraz najnowszym systemem operacyjnym Google Android 3.2 z inteligentnym trybem skalowania obrazu. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Tegra 2 tablet nie tylko sprawnie wykonuje wiele zadań równocześnie, ale także daje możliwość korzystania z rozbudowanych gier 3D. Tablet umożliwia też płynne odtwarzanie multimediów o rozdzielczości Full HD 1080p na zewnętrznym wyświetlaczu, który można podłączyć poprzez wbudowane złącze HDMI.

Dopełnieniem wyposażenia służącego rozrywce są głośniki stereo z systemem Dolby Mobile, czytnik kart pamięci SDHC oraz dwa aparaty fotograficzne. Pierwszy z nich, znajdujący się z tyłu tabletu ma rozdzielczość 5 megapikseli z automatyczną regulacją ostrości i umożliwia rejestrację filmów w rozdzielczości 720p. Drugi z aparatów o rozdzielczości dwóch megapikseli znajduje się po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach.

 

źródło:  twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: