P241W od NEC-a


Firma NEC przygotowała swój nowy monitor z serii MultiSync P, wyposażony w 24-calową matrycę e-IPS o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, a więc w formacie 16:10. Model P241W może się pochwalić pokryciem palety barw NTSC na poziomie 71.4%, a w przypadku sRGB jest to 96.7%. Specyfikacja techniczna informuje nas również o kontraście na poziomie 1000:1, podświetleniu o jasności 360 cd/m2, czasie reakcji matrycy, który wynosi 8ms (GTG) oraz wsparciu dla technologii PiP (Picture in Picture) oraz PbP (Picture by Picture).

Monitor może się łączyć z komputerem za pomocą złączy D-Sub, dwóch DVI oraz DisplayPort, jest wyposażony w funkcję PIVOT, sensor AmbiBright oraz hub USB, który dostarcza 5 portów, w tym trzy przymocowane do dolnej ścianki NEC’a.

MultiSync P241W objęty jest czteroletnią gwarancją producenta, a jego cena to 749 $. NEC planuje również uruchomienie sprzedaży monitora o oznaczeniu P241W-BK-SV, który od opisywanego modelu różni się dodaną sprzętową kalibracją kolorów, przeprowadzaną za pomocą zestawu NEC SpectraView. Oczywiście w tym wypadku koszt zakupu jest wyższy i wynosi 1,249 $.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: