IdeaPad A1 od Lenovo


Lenovo wkrótce wprowadzi na rynek nowe, małe i tanie tablety internetowe IdeaPad A1. Urządzenia są wyposażone w 7-calowy multidotykowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli oraz system operacyjny Googole Android. Pojemność zintegrowanej pamięci flash to 8, 16 lub 32GB. Tablety są napędzane przez procesor OMAP 3622 taktowany zegarem 1GHz i wyposażone w 512MB pamięci RAM, slot na karty pamięci microSD i złącze micro USB, odbiornik GPS oraz łączność WiFi i Bluetooth.

Całość uzupełnia aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli i dodatkowa kamera do rozmów wideo oraz bateria pozwalająca na 7 godzin ciągłej pracy.

Sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie września. Ceny będą wynosić: 199 USD (wersja z 8GB pamięci flash), 249 USD (16GB) oraz 299 USD (32GB).

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w tablet
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: