Acer Aspire S3


Po Toshibie, również Acer wchodzi na rynek ultrabooków. Producent poinformował, że jeszcze w tym miesiącu w USA i Europie pojawi się w sprzedaży model Aspire S3. Ten ultracienki przenośny komputer ma tylko 13 mm grubości, ekran 13,3” o rozdzielczości 1366 x 768 px i obudowę wykonaną ze stopu magnezu.

Aspire S3 waży zaledwie 1,4 kg. Wyposażono go w niskonapięciowy procesor z serii Intel Core drugiej generacji (Sandy Bridge), 4 GB pamięci RAM, HDD lub SSD, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 oraz specjalnie zaprojektowany system chłodzenia.

Zastosowany akumulator ma zapewnić do 7 godzin pracy. S3 posiada również innowacyjny tryb Acer Green Instant On, który pozwala na wznawianie pracy komputera w ciągu 1,5 sekundy.

Ceny nowego ultrabooka Acer mają zaczynać się od 799 € i wzrastać do poziomu 1199 € w zależności od konfiguracji.

Źródło: cdrinfo.pl
Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: