Portégé Z830 – ultrabook Toshiby


Ultrabooki, czyli małe i zgrabne a przy tym wydajne laptopy, które są w stanie pracować długo na baterii to według Intela następcy obecnych laptopów. Wszystko wskazuje na to, że większość producentów wprowadzi na rynek swoje modele w tym samym czasie, czyli już tej jesieni. Wśród nich będzie również Toshiba wraz ze swoim modelem Portégé Z830. Urządzenie waży tylko 1,13 kg, ma 13,3-calową matrycę o rozdzielczości 1366×768 pikseli oraz obudowę z magnezu o całkowitej grubości 15,9mm.

W jej wnętrzu umieszczono 32-nanometrowy procesor Intel Core drugiej generacji, dysk SSD o pojemności 128GB oraz baterię o pojemności 47Whr wystarczającą na 8 godzin pracy. Całość uzupełnia do 6GB pamięci RAM, łączność Gigabit Ethernet, WiFi i Bluetooth, złącza USB 3.0 i HDMI oraz kamera internetowa i czytnik kart pamięci.

Sprzedaż Portégé Z830 rozpocznie się w listopadzie. Cena ma wynosić od 999 USD.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: