Nowy 27″ monitor LCD 3D od Samsunga


Samsung wprowadza na rynek nowy monitor LCD: model SyncMaster S27A750D dedykowany do współpracy z okularami stereoskopowymi, które zapewniają efekt trójwymiarowego otaczającego obrazu. Panel ma 27″ matrycę o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz, z podświetlaniem w technice LED. Do połączenia z komputerem służą złącza HDMI 1.4a oraz DisplayPort 1.2. Monitor ma także sensor natężenia oświetlenia zewnętrznego regulujący jasność podświetlania oraz czujnik wygaszający matrycę podczas dłuższej nieobecności użytkownika.

Zastosowana matryca oferuje jasność 300 cd/m2, kontrast statyczny 1000:1 oraz czas reakcji plamki na poziomie 2ms. Całość zamknięta jest w stylowej czarnej obudowie o niewielkiej grubości i zmniejszonej ramce wokół matrycy.

W zestawie wraz z monitorami znajdują się również aktywne okulary stereoskopowe. Sprzedaż w Europie ma rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Cena w sklepach ma wynosić około 400 Euro.

 

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: