Toshiba AT100 już w Europie


Już jutro, 1 września, w UK zadebiutuje tablet Toshiba AT100. Urządzenie o wielkości 10,1″ pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Honeycomb 3.1.

Sercem urządzenia jest procesor Nvidia Tegra 2. Wśród oferowanych złącz znalazł się minijack 3,5mm, microUSB, pełnowymiarowe USB oraz HDMI. Tablet posiada dwie kamery – 5MPix na tylnej ścianie oraz 2MPix na przedniej. Dwa głośniki pozwalają na słuchanie muzyki bez słuchawek. Wbudowana bateria powinna starczyć, według zapewnień producenta, na 7 godzin odtwarzania multimediów.

W tej chwili nie są znane dokładne dane co do dostępności urządzenia ani jego ceny. Jednak według specyfikacji Toshiba AT100 to europejska nazwa Toshiba Thrive. Ten zaś był wyceniony minimalnie poniżej iPada w USA.

Źródło: Recombu

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: