Monitor Samsunga z bezprzewodowym interfejsem UWB


Firma Samsung zaprezentowała swój nowy monitor LCD – model C24A650X. Panel jest wyposażony w 24-calową matrycę MVA o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z podświetlaniem LED oraz interfejs Ultra Wide Band (UWB), zapewniający prędkość transmisji 2 Gb/s na dystansie do 10 metrów, co wystarcza na bezprzewodowy przesył obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p w obrębie jednego pomieszczenia. Oprócz tego panel wyróżnia się bardzo smukłą sylwetką i niewielkim zużyciem energii elektrycznej. Monitor ma także klasyczne złącza HDMI i D-Sub.

Zastosowana matryca oferuje jasność 250 cd/m2, kontrast 3000:1, czas reakcji plamki 8ms oraz kąty widzenia sięgające 178 stopni w poziomie i pionie. W tylnej części monitora umieszczono nie tylko odbiornik UWB i złącza HDMI / D-sub, ale również port 4-portowy hub USB, z dwoma złączami USB 2.0 i dwoma USB 3.0.

Monitor będzie objęty 3-letnią gwarancją producenta i dostępny w sprzedaży w przyszłym miesiącu, w sugerowanej cenie detalicznej 479 Euro.

źródło: twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: