FotoConnect HD PXT510WR02


Pix-Star przygotował cyfrową rankę na zdjęcia FotoConnect HD PXT510WR02. Urządzenie posiada 10,4″ wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 600 pikseli, podświetlany diodami LED. Ramka wyróżnia się posiadaniem łączności WiFi i możliwością wyświetlania zdjęć nie tylko z własnej pamięci (której ma 1 GB), karty pamięci (SD/SDHC) lub nośnika USB, ale także z albumu internetowego, w tym m.in. z Facebooka, Flickr, Windows Live, czy Photobucket.

Kolejnymi źródłami cyfrowych fotografii mogą być komputer PC lub Mac, a także – za sprawą obsługi DLNA i UPnP – serwer sieciowy. FotoConnect HD PXT510WR02 odczytuje formaty JPEG, JPG, BMP, PNG i GIF i jest dostępna w handlu w sugerowanej cenie 199$.

źródło: cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: