Nokia 700 (Zeta) z Symbianem


Nokia wciąż jeszcze nie zaprezentowała żadnego urządzenia z systemem Windows Phone 7, a tu okazuje się, że dalej fiński producent planuje wypuszczać telefony z Symbianem. Nową wersję tego ostatniego systemu ma przynieść Nokia 700 (Zeta).

Telefon ten ma być wyposażony w nową wersję Symbiana (Belle) oraz ma być pierwszym urządzeniem z tym systemem posiadającym procesor taktowany częstotliwością 1 GHz (Qualcomm Snapdragon).

Zeta ma mieć rozmiary 110 na 51 na 10 mm i być także wyposażona w 3.2-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 640 na 360 pikseli, 5-megapikselowy aparat z flashem LED, frontową kamerkę VGA, łączność NFC, WiFi, Bluetooth i slot na karty micro SD.

Data premiery nie została przez producenta podana, jednak wypada mieć nadzieję, że nastąpi ona w przeciągu dwóch najbliższych miesięcy.

źródło: www.frazpc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w telefony
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: