LinkStation LS-XL


Buffalo ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży nowego dysku sieciowego LinkStation LS-XL. Dysk do komunikacji wykorzystuje gigabitowy Ethernet, który pozwala na dostęp do niego wielu urządzeniom, stając się domowym centrum rozrywki.

LinkStation LS-XL waży 1,1 kg, a jego wymiary to 45 x 175 x 150 mm. Jego obudowa została wyposażona w pasywne chłodzenie i pozwala na ustawienie zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Nowe urządzenie posiada funkcję timera, pozwalającą na zaprogramowanie jego włączenia/wyłączenia oraz oferuje wsparcie dla standardu DLNA (Digital Living Network Alliance) umożliwiającemu współdzielenia zasobów multimedialnych w ramach sieci domowej.

LS-XL oferowane jest w trzech pojemnościach, 1 TB, 2 TB oraz 3 TB i w cenach odpowiednio $195, $260 i $327. Zadebiutuje najpierw w Japonii w połowie lipca.

źródło: www.cdrinfo.pl/

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery, LAN
One comment on “LinkStation LS-XL
  1. madmax68 pisze:

    Super HDD, takiego szukałem!! 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,132 hits
%d blogerów lubi to: