TESCO sprzedaje w metrze


info/wirtualne-polski-tesco.jpgCiekawy projekt uruchomiła marka TESCO w Korei południowej, gdzie popularne są zakupy przez internet. TESCO wpadło więc na pomysł, że można sprzedawać artykuły spożywcze w metrze 😉 i to bez otwierania prawdziwego sklepu. Jak to możliwe? Wykorzystano wielkie podświetlane plakaty, na których wydrukowane były niejako prawdziwe półki z produktami.

Każdy chętny, może podejść do takiego plakatu, wejść na stronę sklepu poprzez swoją komórkę, zeskanować fotokod (QR) pod danym produktem i dodać go do wirtualnego koszyka. Całość jako zamówienie trafi do TESCO, a następnie zostanie dostarczone do domu. Usługa nazywa się Tesco Home plus.

info/wirtualne-polski-tesco-duze.jpgPomysł tak się spodobał Koreańczykom, że Home Plus jest obecnie liderem rynku zakupów dostarczanych do domu.

źródło: www.pablik.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w Zdrowie i kondycja
One comment on “TESCO sprzedaje w metrze
  1. madmax68 pisze:

    U nas nie ma METRO!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: