Tablet Thrive od Toshiby


10 lipca na rynku ma pojawić się tablet Toshiby wyposażony w 10,1″ wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Pracujący pod kontrolą Androida Honeycomb (czyli najnowszej wersji 3.1) model Thrive posiada dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 ze zintegrowanym GPU. Jakość kolorów, kontrast i ostrość generowanego przez urządzenie obrazu ma pozostawać na ponadprzeciętnym poziomie za sprawą technologii Toshiba Resolution+.

Toshiba_Thrive_tablet_01

Tablet został wyceniony na kwotę 429$, czyli plasującą się nieco poniżej iPada 2. Za tę cenę nabywca otrzyma dwie kamery (2 MP z przodu i 5 MP z tyłu obudowy), moduł GPS, kompas cyfrowy i moduły łączności WiFi oraz Bluetooth. Nie zabraknie też pełnowymiarowych portów HDMI i USB, drugiego portu USB 2.0 w wersji mini, slotu na karty pamięci SD.

Thrive posiada gumowaną powłokę zapobiegającą ślizganiu się obudowy w dłoni. Urządzenie posiada też wymienne tylne osłony oraz (również wymienne) pryzmatyczne baterie litowo-jonowe.

źródło: www.cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
One comment on “Tablet Thrive od Toshiby
  1. antymonopolista pisze:

    Proszę wszystkich potencjalnych nabywców o nie przepłacanie przy zakupie. Najtańsza wersja urządzenia po przeliczeniu po dzisiejszym kursie nie powinna przekroczyć 1200 zł, a i promocje mile widziane. Nie dajmy się wydoić tym bardziej, że naszym wynagrodzeniom daleko do tych europejskich o amerykańskich nie wspominając. Tak więc nalegam trzymajmy się razem i wszystkim nam wyjdzie to na dobre. Firma Toshiba jak widać wyceniła tablet optymalnie, a moją prośbą chcę zwrócić waszą uwagę na słynną polską PAZERNOŚĆ sprzedawców, którzy zawsze wiedzą lepiej od producenta ile to sobie mogą zaśpiewać od biednych Polaczków, aby ich złupić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: