Stream S20


Tajwański producent sprzętu elektronicznego, firma Silicon Power zaprezentowała drugą generację swoich przenośnych dysków twardych, wchodzących w skład rodziny Stream. Nowy model, oznaczony symbolem S20 wyróżnia się na tle konkurencji efektownym designem inspirowanym karoserią sportowych samochodów oraz równie wyrazistym kolorem śliwkowym, który dodatkowo jest błyszczący. Producent nie zapomniał jednak o czysto praktycznej stronie swojego nowego dysku, toteż obudowa została pokryta specjalną warstwą, która ma wyeliminować „zbieranie” odcisków palców osób, które go dotykały.

Stream S20 charakteryzuje się wymiarami 142.4 x 80.1 x 21 mm i z komputerem łączy się za pośrednictwem portu USB 3.0. Dysk został objęty trzyletnią gwarancją producenta i będzie występować w odmianach o pojemności 500GB, 640GB, 750GB oraz 1TB. Niestety producent nie zdradził na ile wycenił swojego nowego Stream S20.


źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with:
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: