Nokia N9


Podczas firmowej imprezy Nokia Connection w Singapurze firma zaprezentowała postępy w realizacji przedstawionej w tym roku, nowej strategii firmy. Nokia zaprezentowała także swój najnowszy smartfon: Nokia N9. Jest to urządzenie, którego wyświetlacz zajmuje całość wierzchniej części obudowy, posiada trzy ekrany główne oraz nowy interfejs użytkownika, w którym nawigacja pomiędzy aplikacjami odbywa się poprzez przesunięcie palcem po ekranie (swipe). Obudowa telefonu Nokia N9 jest wykonana z poliwęglanu, który zapewnić ma lepsze działanie anteny, a tym samym lepszy zasięg.

Smartfon Nokia N9 będzie korzystać z własnej platformy Qt.

Co do startegii, to nadal pozostanie wsparcie dla systemu Symbian. W ciągu najbliższego roku Nokia planuje wprowadzić na rynek do 10 nowych smartfonów z oprogramowaniem Symbian. W lipcu rozpoczną się dostawy modeli Nokia N8, E7, C7 i C6-01 z nową wersją oprogramowania Symbian Anna, zawierającą udoskonalenia. Pod koniec sierpnia dotychczasowi użytkownicy tych urządzeń będą mogli także pobrać aktualizację Symbian Anna.

Nokia zaprezentowała trzy nowe telefony komórkowe z niskiej półki cenowej – Nokia C2-02, Nokia C2-03 i Nokia C2-06. Występują one w wariantach obsługujących jedną i dwie karty SIM. Wszystkie zawierają nowe i zaawansowane wersje przeglądarki internetowej oraz map dla użytkowników telefonów z oprogramowaniem Series 40, a także ekrany dotykowe lub klawiatury (Touch&Type).

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w telefony
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: