Skaner ułatwiający skanowanie gazet i książek


info/skaner-do-gazet-i-ksiazek.jpgZwykle skanowanie gazet czy książek kojarzy się z koniecznością używania płaskiego skanera, w którym z każdą kolejną kartką trzeba otwierać pokrywę skanera i przekładać papier. Ale można sobie taką pracę znacznie ułatwić  stosując specjalny skaner stojący o nazwie O King Scanner. Dzięki niemu, przekładanie kartek i ich skanowanie będzie bardzo proste.

info/skaner-do-gazet-i-ksiazek-duze.jpg

O King Scanner kosztuje około 120 USD. Maksymalna rozdzielczość skanowanych materiałów to 1600×1200 pikseli (24 bit) a obejmowany obszar to format A4. Wykonane skany można zapisać w formacie JPG, TIF, PDF, BMP, TGA, PCX, RAS.

Aby łatwo było złożyć wszystkie zeskanowane materiały w jedną całość, producent załączył oprogramowanie, które poszczególne obrazy złoży np. w PDF-a.

Co ciekawe sprzęt zasilany jest tylko ze złącza USB – nie trzeba więc dodatkowo podłączać zasilacza.

Źródło: www.pablik.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with:
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: