Projektor BenQ MX660P


Firma BenQ zaprezentowała najnowszy model projektora wielofunkcyjnego MX660P przeznaczonego głownie do odbiorców z sektora edukacji i małych biur i użytkowników domowych. MX660P oferuje możliwość prowadzenia prezentacji z odległości od 2 metrów od ekranu wyświetlając obraz o przekątnej 53 cale (132,5cm). Prijektor ma podstawową rozdzielczość XGA (1024×768) oraz jasność 3.000ANSI lumenów i kontrast 5.000:1. Lampa Philips o mocy 210W standardowo zapewnia czas pracy do 3.500 godzin (tryb Normal) oraz 5.000 godzin (tryb ekonomiczny).

MX660P pozwala przeprowadzić prezentację korzystając z 3 możliwych wariantów. Pierwszym jest tradycyjne podłączenie do komputera PC lub urządzenia AV przez złącze analogowe D-Sub lub cyfrowe HDMI.

Drugim jest wbudowany czytnik USB i funkcja USB Display. Projektor potrafi automatycznie rozpoznać rodzaj pliku źródłowego i automatycznie dostosować rozdzielczość dlo uzyskania optymalnego – pod względem rozdzielczości i jakości – obrazu na ekranie.

Trzecim jest zakup modułu Wi-Fi i bezprzewodowa transmisja sygnału.

W zastosowaniach edukacyjnych przydatne są wbudowane tła – specjalne szablony czterech różnych wzorów linii do wyboru – Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny i Układ Współrzędnych, które pomagają w pracy na zwykłym ekranie czy interaktywnej tablicy. Przydatną funkcją jest możliwość bezpośredniego wyświetlania napisów (transkryptu dialogu) bez potrzeby instalowania modułu zewnętrznego. Jest on szczególnie użyteczny do pracy w głośnych warunkach, nauki języka obcego lub innych przypadkach, kiedy jest potrzeba wyświetlania na ekranie transkryptu dialogu.

Lampa Philips o mocy 210W standardowo zapewnia czas pracy do 3.500 godzin (tryb Normal) oraz 5.000 godzin (tryb ekonomiczny). Projektor generuje szumy własne na poziomie: 30dB (tryb normalny) i 26dB (tryb ekonomiczny).

Porty wejściowe : PC: analog RGB: D-sub, USB, A/V: HDMI V1.3 x 1, S-Video, kompozyt wideo: RCA x 1, komponent wideo: D-SUb 15 pin, mikrofon, Audio: Stereo Mini Jack x 1, Audio L/R : RCA x 2. Porty wyjściowe: PC: D-sub, Audio Out, głośnik 2x2W.

Projektor dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 2.239 zł z VAT. Gwarancja 36 miesięcy w systemie door-to-door. Gwarancja na lampę 12 miesięcy lub 2000 godzin pracy (w zależności co nastąpi pierwsze).

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,253 hits
%d blogerów lubi to: