Acer Aspire One Happy 2


Jako, że netbooki należą do tych urządzeń, które można zabrać ze sobą niemal wszędzie, producenci dokładają coraz większych starań, żeby ich modele prezentowały się jak najlepiej. Acer w swojej serii Happy 2 postawił na optymizm: obudowy minikomputerów wyróżniają się żywymi kolorami oraz obecnym na ich wierzchniej części wytłoczeniami, przypominającym rozchodzące się na wodzie kręgi.

Acer_Aspire_One_Happy_netbook_01

Netbooki Happy 2 należą do kategorii entry-level. Oznacza to, że mają stosunkowo niewysokie ceny – zaczynające się od 299€ – i dość podstawową specyfikację. W ich wnętrzu odnaleźć możemyprocesor Intel Atom N455 (512 KB pamięci cache, częstotliwość 1,66 GHz, obsługa pamięci DDR3 667 MHz i pobór prądu 6,5W) , N475 (niemal identyczna specyfikacja, za wyjątkiem taktowania: 1,83 GHz), lub N570 (1 MB cache L2, 1,66 GHz, 8,5W), wspomagany jednym lub dwoma gigabajtami pamięci DDR3.

Acer_Aspire_One_Happy_netbook_02

Urządzenia posiadają 10,1″ wyświetlacze o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli podświetlane diodami LED, HDD o pojemności 250 lub 320 GB, czytniki kart pamięci, łączność WiFi w standardzie b/g i n, Bluetooth 3.0+ i opcjonalnie 3,5G HSDPA. W nowym modelu znalazła się też kamera VGA oraz sześciokomorowa bateria o bardzo przyzwoitej jak na netbooka pojemności 48 Wh (4400 mAh).

Acer_Aspire_One_Happy_netbook_03

Aspire One Happy 2 dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych, określonych przez Acera jako „krem bananowy” (Banana Cream), „shake jagodowy” Blueberry Shake, „mleczko papajowe” (Papaya Milk), i wreszcie „jogurt truskawkowy” (Strawberry Yogurt).

Acer_Aspire_One_Happy_netbook_04
Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: