450 Mbit po WiFi przez USB


TRENDnet informuje o wypuszczenie na rynek nowego urządzenia – adaptera sieciowego USB o przepustowości 450Mbit, model TEW-684. Model ten pozwala na komunikację laptopów oraz komputerów stacjonarnych z szybkimi sieciami bezprzewodowym -uumożliwia transfer komputer-router z maksymalną prędkością 450Mbps. Zastosowanie technologii MIMO (Advanced Multiple Input Multiple Output) w antenie wraz z wykorzystaniem trzech strumieni danych powoduje, że teoretyczna przepustowość karty wynosi 450Mbps.

Adapter posiada kabel USB o długości 1m. Status urządzenia określany jest dzięki diodom LED umieszczonym na frontowej ściance adaptera. Technologia QoS (Quality of Service) eliminuje niedogodności związane z lag’ami np. podczas grania, rozmów VoIP czy strumieniowania wideo.

Gwarancja producenta: 2 lata, sugerowana cena detaliczna: ok. 180,00zł.

 

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,132 hits
%d blogerów lubi to: