Blu-ray Lite-On iHES212


Na rynkach Europejskich pojawił się nowy wewnętrzny napęd optyczny Lite-Ona, który poza możliwością nagrywania i odczytu nośników CD i DVD jest również w stanie odczytywać zawartość płyt Blu-ray. Oferowany w cenie ok. 70€ iHES212 został wyposażony w technologie Smart-Burn i SMART-X, odpowiadające kolejno za stabilne zapisywanie płyt i płynne odtwarzanie ich zawartości.

Lite-On_iHES212_01

Napęd Lite-On iHES212 posiada 2 MB pamięci cache, a zastosowana w nim technologia LightScribe umożliwia nanoszenie na kompatybilnych płytach monochromatycznych etykiet. Urządzenie jest zdolne nagrywać nośniki DVD+/-R z prędkością do 16x, DVD-RAM – 12x, DVD-R/+R DL i DVD+RW – 8x, DVD-RW – 6x, CD-R – 48x, a CD-RW – 24x. Maksymalna prędkość odczytu płyt Blu-ray to 12x

Źródło: www.cdrinfo.pl
Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: