Samsung CLP-775ND


Samsung wprowadza na rynek laserową drukarkę CLP-775ND przeznaczoną dla rynku biznesowego. Wyposażona w dwurdzeniowy procesor 600 MHz, kolorowa drukarka CLP-775ND oferuje możliwość wydruku z szybkością do 33 stron A4 na minutę. Dzięki technologii zmniejszającej prawdopodobieństwo zacięcia się papieru oraz rozbudowanym funkcjom łączności, CLP-775ND jest wyjątkowo przyjaznym rozwiązaniem dla biur.

Zaprojektowana z myślą o korporacyjnych użytkownikach, Samsung CLP-775ND zapewnia większą wydajność i pozwala uniknąć znanych wszystkim kłopotów, związanych z pracą biurowych drukarek. Moc dwurdzeniowego procesora 600 MHz w połączeniu z najszybszym z możliwych przetwarzaniem danych, umożliwia drukowanie aż do 33 stron A4 na minutę przy czasie oczekiwania na pierwszy wydruk na poziomie 11 sekund – nawet w przypadku dużych kolorowych dokumentów!

Pracę usprawnia również technologia redukująca o 50% prawdopodobieństwo zacięcia się papieru (w porównaniu z wcześniejszymi modelami drukarek). Na efektywność pracy i wygodę obsługi wpływa również pojemność podajników papieru, wynosząca maksymalnie 1600 kartek. Ponieważ istnieje możliwość ułożenia ich w trzech oddzielnych tacach, użytkownicy nie tracą czasu na częste uzupełnianie pojemników. Dodatkowo, CLP-775ND może drukować na grubszym papierze, a także arkuszach wysokiej jakości, oferując bardziej profesjonalne rezultaty.

Model Samsung CLP-775ND jest standardowo wyposażony w kartę sieciową Ethernet 1 Gb/s, umożliwiającą wygodne podłączenie drukarki do sieci firmowej i szybką realizację zleconych zadań oraz sprawne zarządzanie nimi, nawet w najbardziej zapracowanej grupie.

Ekonomiczna i przyjazna środowisku

Drukarka Samsung jest zarówno przyjazna środowisku, jak i portfelowi użytkownika, pobierając o 22% mniej prądu niż inne drukarki (przeciętnie 3,9 kW na godzinę), co owocuje jednymi z najniższych dostępnych dziś kosztów operacyjnych. Znajdując się w stanie oczekiwania, CLP-775ND zużywa jeszcze mniej energii, przynosząc zwiększone oszczędności, co jest istotne w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie drukarki nie są w ciągłym użyciu.

Drukarka CLP-775ND ma wbudowany mechanizm druku dwustronnego oraz funkcję pomijania pustych stron, oferując tym samym możliwość oszczędzania papieru. Samo urządzenie jest też niewiarygodnie ciche (głośność względna podczas pracy drukarki to mniej niż 54 dBA) i bardzo proste w obsłudze.

Najwyższa jakość

Samsung stworzył także unikalną technologię ReCP (Rendering Engine for Clean Page) pozwalającą na poprawienie całkowitej jakości i ostrości kolorów. ReCP automatycznie poprawia ostrość grafiki i tekstu oraz powoduje, że znajdujące się na wydruku sąsiadujące bezpośrednio jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi. Wygładzane są także krawędzie obiektów i liter dzięki funkcji Samsung Edge Resolution Enhancement (EdgeRes), dzięki czemu wydruki są bardziej ostre i wyraziste.

specyfikacja_techniczna_samsung_clp-775nd.png

Specyfikacja techniczna. 

Drukarki Samsung CLP-775ND są dostępne od czerwca w sugerowanej cenie detalicznej 2699 zł.

źródło: http://www.frazpc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: