BenQ EW2430 VA


BenQ wprowadza na rynek nowy multimedialny monitor LCD: model EW2430 VA. Panel ma 24″ matrycę VA o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z podświetlaniem LED oraz stylową obudowę wykonaną z czarnego błyszczącego materiału z aluminiową podstawką i wykończeniami. Monitor oferuje kontrast statyczny na poziomie 3000:1, kąty widzenia 178 stopni, zarówno w pionie jak i poziomie i ma dwa złącza HDMI oraz po jednym D-Sub i DVI. W urządzeniu znajdziemy także zintegrowane głośniki stereofoniczne, hub USB 2.0, złącza mikrofonu i słuchawek oraz funkcję PIP (Picture-in-picture).

Ponadto panel ma autorskie rozwiązanie BenQ o nazwie Senseye 3, z sześcioma fabrycznymi trybami pracy do wyświetlanie różnego rodzaju treści. Monitor objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 375 USD.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: