Lapdesk N600 od Logitecha


Logitech Touch Lapdesk N600 wyposażony jest w duży, pięciocalowy touchpad z nawigacją multi-touch oraz wielowarstwową osłonę termiczną podstawki, która ochroni przed ciepłem wydzielanym przez komputer. Do bezprzewodowego sterowania podstawką N600 służy mały odbiornik Logitech Unifying w standardzie USB. Na bateriach można pracować do 6 miesięcy bez potrzeby ładowania podstawki. W Touch Lapdesk N600 zastosowano specjalną powłokę antypoślizgową, która zapobiega zsuwaniu się komputera.

Przyciski funkcyjne umieszczone obok touchpada pozwalają za jednym dotknięciem ściszyć dźwięk czy włączyć przeglądarkę internetową. Ponadto przycisk On/Off pozwala na bardziej ekonomiczne korzystanie z urządzania.

Wymagania sprzętowe:

  • Laptop z ekranem do 16 cali oparty na systemie Windows
  • port USB

Specyfikacje produktu:

  • Wymiary (dł. x szer. x wys): 560 x 266 x 20.2 mm z wysunietą podkładka touchpad 398 x 266 x 20.2 mm z zamkniętą podkładką touchpad
  • Waga: 1150 gram z baterią i nadajnikiem

Podkładka Logitech Touch Lapdesk N600 będzie dostępna w Europie w czerwcu br., cena wyniesie około 280 zł.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: