Streak Pro od Della


Dell ujawnił nieco informacji na temat swojego pierwszego 10″ tabletu internetowego opartego na androidzie. Okazuje się, że Streak Pro ma wymiary 261 x 176,4x 12,9 mm, waży 720 gramów i posiada dotykowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 punktów. Sercem urządzenia jest układ SoC Nvidia Tegra 2, posiadający do dyspozycji 1 GB pamięci DDR 2.

Dell_Streak_Pro_tablet_00

Nowy model Della jest wyposażony w WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, a opcjonalnie również łączność LTE. Z przodu obudowy znalazła się kamera 2 MP, a z tyłu – 5 MP. Użytkownikowi zostanie oddane do użytku 16, 32 lub 64 GB pamięci flash, którą będzie można rozszerzyć o kartę pamięci SD.

Streak Pro albo będzie dość energooszczędny, albo będzie posiadał pojemną baterię, gdyż producent zapewnia, że urządzenie będzie w stanie przepracować 12 godzin bez konieczności jego ładowania. Tablet, który ma zadebiutować w czerwcu, dostępny będzie w czterech kolorach (naniesionych na obudowę wykonaną z aluminium): czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym.

źródło: http://www.cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: