Tablet PC Xplore iX104C5


W ofercie firmy Xplore pojawił się tablet PC, który aż prosi się do zabrania w teren.

Urządzenie posiada wielowarstwową obudowę z magnezu oraz wyświetlacz LCD opracowany tak, aby pozostawał czytelny nawet w ostrym słońcu.

Xplore_iX104C5_tablet_PC_01

iX104C5 korzysta z procesora Intel Core i7-620UE (1,06 GHz), 2GB pamięci RAM (można ją rozszerzyć do 8GB) i karty graficznej z rodziny Intel HD. Producent zrezygnował w swoim nowym modelu z zastosowania tradycyjnego dysku twardego na rzecz 80 GB SSD z interfejsem mSATA (SSD cechują się większą odpornością na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne).

Tablet ma wmontowany 10,4″ wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, podświetlany diodami LED. Wysoką czytelność ekran zawdzięcza technologii Dual ModeAllVue Xtreme. Ponadto w obudowie można odnaleźć kamerę internetową 3 MP, głośniki stereo, moduły WiFi 802.11b/g/n i Bluetooth (opcjonalnie również HSPA i EVDO Rev.A), a nawet czytnik linii papilarnych.

źródło: http://www.cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: