Philips Brilliance 273P3L


Philips wprowadza do sprzedaży swój nowy energooszczędny monitor LCD – Brilliance 273P3L. Panel ma podświetlaną diodowo 27″ matrycę o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, jasności 395 cd/m2, kontraście dynamicznym 50 000:1 i czasie reakcji plamki na poziomie 2ms (GTG). Monitor wyposażono w szereg rozwiązań mających redukować zużycie energii elektrycznej, w tym czujnik PowerSensor automatycznie redukujący do minimum jasność i kontrast wyświetlanego obrazu w momencie wykrycia nieobecności użytkownika. Do połączenia z komputerem służą złącza D-Sub, DVI i HDMI.

Monitor wyróżnia się także smukłą obudową o niewielkiej grubości i zestawem dotykowych przycisków oraz zintegrowanym hubem USB 2.0. Sugerowana cena detaliczna wynosi 390 Euro.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: