Modularny Xi3 z Chrome OS


Xi3 Corp poinformował, że oprócz wersji małego, modularnego komputerka tej firmy pracującego pod kontrolą systemów SUSE Linux, Windows 7, Home Server lub Windows 7 Embedded do sprzedaży trafi również wersja z zainstalowanym systemem Chrome OS. Malutki komputerek z OS’em od Google będzie się zwać ChromiumPC i będzie zbudowany z trzech modułów, przy czym jeden jest przeznaczony dla jedno- lub dwurdzeniowego procesora, najprawdopodobniej modelu AMD Athlon 64, a dwa pozostałe będą obsługiwać interfejsy I/O.

Moduł z CPU zostanie zamknięty w aluminiowe obudowie o wymiarach 101.6 x 92.8 x 92.8 mm i do sprzedaży trafi w 2 połowie bieżącego roku w przypadku wersji z systemem Google i 4 lipca w przypadku pozostałych odmian.

 

źródło:  http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
One comment on “Modularny Xi3 z Chrome OS
  1. maciuch pisze:

    fajny sprzęt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: