Nowości HP: ProBook 5330m oraz EliteBook 2560p/2760p


HP poinformował o rozszerzeniu linii notebooków biznesowych o nowe modele z serii EliteBook oraz ProBook ze stylistyką „FORGE”. Szkielet przemysłowego designu FORGE cechuje się precyzyjnym wykonaniem i zwiększoną wytrzymałością. 13.3″ HP ProBook 5330m o grubości niespełna 2.5 cm (waga 1.8 kg) dostępny jest w podwójnej tonacji kolorystycznej, obudowie ze szczotkowanego aluminium oraz posiadający podświetlaną klawiaturę. Jest to zarazem pierwszy notebook biznesowy, który oferuje technologię Beats Audio by Dr.DRE stworzoną w celu zwiększenia jakości dźwięku w laptopie.

HP EliteBook 2560p czyli najmniejszy (12″) i najlżejszy notebook firmy HP ważący 1.67 Kg. Notebook standardowo wyposażony jest w pakiet HP Protect Tools zwiększający bezpieczeństwo danych użytkownika, 38 centymetrowy (12, 5″) wyświetlacz HD i napęd optyczny. Wyposażony jest w dwurdzeniowe procesory Intel Core i5 lub i3 drugiej generacji, czytnik linii papilarnych oraz opcjonalną technologię Intel vPro.

Model HP EliteBook 2760p oferuje taką samą funkcjonalność jak tradycyjny notebook biznesowy a zarazem elastyczność tabletu – można z niego korzystać za pomocą rysika bądź dotyku palców.

Obydwa modele wyposażone zostały w dyski twarde o prędkości 7200 RPM lub dyski SSD dla uzyskania dłuższego działania baterii, zwiększonej wytrzymałości i cichszej pracy.

Model HP EliteBook otrzymał także specjalną, dedykowaną stację dokującą pozwalającą na podłączenie dodatkowych urządzeń oraz zwiększenie komfortu pracy na swoim notebooku podczas używania go w jednym miejscu pracy. Stacja dokująca oferuje 4 porty USB, porty eSATA, DisplayPort oraz VGA w celu umożliwienia podłączenia dodatkowych urządzeń peryferyjnych i kompatybilności z szerokim wachlarzem urządzeń video.

Cena oraz dostępność:

HP ProBook 5330m będzie dostępny w Polsce od czerwca w cenie 599 EURO netto

HP EliteBook 2560p będzie dostępny w Polsce od czerwca w cenie 999 EURO netto

HP EliteBook 2760p będzie dostępny w Polsce od czerwca w cenie 1159 EURO netto

Stację dokującą HP 2560p Docking Station można kupić od czerwca w cenie od 159 EURO netto.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: