Nietuzinkowa obudowa komputerowa od Lian Li


Znana z produkcji eleganckich obudów komputerowych o stonowanym design’ie firma Lian Li zaprezentowała obudowę komputerową, która wyłamuje się z ustalonego kanonu dla tego typu produktów. Model oznaczony jako Special Edition PC-U6 wyglądem przypomina muszelkę, która dodatkowo jest z boku podświetlana przez czerwone diody LED. Nowość charakteryzuje się wymiarami 219 x 500 x 410 mm, waży 4.5kg, jest pomalowana na czarno i jak przystało na obudowę tego producenta niemal w całości jest wykonana ze znacznie bardziej eleganckiego materiału od zazwyczaj stosowanego plastiku, jakim jest aluminium.

Obudowa może pomieścić płytę główną w formacie mini ITX lub micro ATX, oraz dwie karty graficzne o długości 310mm. Podzespoły komputerowe są standardowo chłodzone przez dwa 120 mm wentylatory. Specyfikacja techniczna obejmuje również trzy wewnętrzne zatoki 3.5-cala, jedną zewnętrzną 5.25-cala, a także przedni panel ze złączami USB 3.0 (x 2), eSATA (x 2) oraz audio.

Lian Li Special Edition PC-U6 Cowry będzie kosztować $349 (bez VAT), a obudowa wejdzie do sprzedaży pod koniec miesiąca.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: