HP Elite L2201x


Firma HP zaprezentowała nowy monitor LCD noszący oznaczenie Elite L2201x. Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów bardzo interesującym wyglądem, zaskakując przede wszystkim swoją niewielką grubością. Oferuje ponadto do dyspozycji użytkowników panel MVA oraz możliwość wyświetlenia obrazu Full HD.

HP Elite L2201x na pierwszy rzut oka kojarzy się z komputerami typu all-in-one (połączenie monitora z komputerem, np. iMac). W odróżnieniu od nich może pełnić jednak jedynie funkcję monitora.
Urządzenie przykuwa wzrok interesującym designem. Dzięki temu, że zasilacz został „wyprowadzony” na zewnątrz, udało się zmniejszyć jego grubość do zaledwie 0,4 cala, czyli nieco ponad 1 centymetra

Elite L2201x dysponuje czarną błyszczącą obudową, która nie posiada standardowej podstawy, lecz korzysta z umieszczonej z tyłu specjalnej metalowej podpórki. Oferuje ponadto do dyspozycji użytkowników 21,5″, podświetlany diodami LED panel wykonany w technologii MVA, na którym potrafi wyświetlić obraz Full HD (1920 x 1080 pikseli) cechujący się (jak zapewnia producent) jasnością na poziomie 250 cd/moraz współczynnikiem kontrastu 5000:1.

Na koniec należy też wspomnieć, że monitor można podłączyć do komputera jedynie za pomocą nowoczesnego interfejsu DisplayPort.

HP Elite L2201x został wyceniony na 249 USD. Do sprzedaży powinien trafić 1 czerwca.

źródło: http://www.pcworld.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: