Plextor PX-LB950UE


Plextor opracował zewnętrzną nagrywarkę Blu-ray, która jest w stanie wypalać płytki BD-R z dwunastokrotną prędkością. Urządzenie można podłączyć do komputera za pomocą interfejsu SuperSpeed USB, albo nieco starszego eSATA. Napęd może służyć do odtwarzania filmów Blu-ray, oferując symulację efektów 3D w zwykłych tytułach 2D.

Plextor_PX-LB950UE_01

PX-LB950UE posiada system odpowiadający za zmniejszanie wibracji oraz obudowę skonstruowaną tak, żeby powietrze przepływające w jego wnętrzu chłodziło podzespoły urządzenia, wydłużając okres ich życia. Nagrywarka wyposażona jest w bufor pamięci o wielkości 8 MB.

Napęd jest w stanie wypalać jednowarstwowe nośniki BD-R z prędkością 12x, dwuwarstwowe z prędkością 8x, a BD-RE: 2x. Nośniki DVD+/-R (również dwuwarstwowe) nagrywane są maksymalnie „ósemką”, a CD-R – „czterdziestką ósemką”. Urządzenie wyposażone jest ponadto w technologię LightScribe i dostarczane z oprogramowaniem PlexUTILITIES, z nieodłącznym narzędziem do testowania jakości wypalonych nośników.

Plextor PX-LB950UE trafia już do sprzedaży w cenie 239.99$.

źródło: http://www.cdrinfo.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: