Google Calendar Sync z obsługą Outlooka 2010 x64


Jest już dostępna kolejna wersja narzędzia Google Calendar Sync, tym razem rozbudowana o możliwość synchronizacji danych z 64-bitową wersją Outlooka 2010.

Google Calendar Sync to niewielkie narzędzie pozwalające na łatwe przenoszenie danych między Kalendarzem Google i terminarzem wbudowanym w Outlooka. Program został po raz pierwszy udostępniony pod koniec 2008 roku i umożliwiał wymianę danych z Outlookiem 2003 i 2007. W sierpniu 2010 roku Google Calendar Sync wzbogacił się o obsługę Outlooka 2010, jednak tylko w wersji 32-bitowej. Wydana właśnie kompilacja 0.9.4.1 jest pozbawiona tego ograniczenia. Obsługa Google Calendar Sync jest bardzo prosta – po instalacji wystarczy podać swój e-mail i hasło do konta Google oraz wybrać częstotliwość synchronizacji, a program zrobi za nas resztę.

Aplikację Google Calendar Sync można pobrać bezpośrednio ze strony wsparcia technicznego. Jest tam także przygotowana szczegółowa instrukcja obsługi programu.

źródło: http://www.dobreprogramy.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: