Nowe mobilne HDD od LaCie


LaCie wprowadza do sprzedaży nową serię zewnętrznych 2.5 ” dysków twardych ze złączem USB 2.0. Nowe dyski noszą nazwę Rikiki Go, oferują pojemność 500 GB oraz 1 TB i zdaniem producenta są jednymi z najmniejszych na rynku w tej klasie wielkości. Dyski mają obudowę o wymiarach 109 x 75 x 13,4 mm i objętości zaledwie 110 cm3, wykonaną z najwyższej jakości szczotkowanego aluminium. Wraz z zakupem klient otrzymuje także oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych, kompatybilne z systemami Windows i Mac OS.
Dyski są objęte 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna w zależności od pojemności wynosi odpowiednio: 79 i 139 Euro.

źródło: http://mabero-net.blogspot.com/

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: