BenQ DV-S21- kamera dla nocnych „detektywów”


Firma BenQ wprowadza na polski rynek kolejny model z serii małych kamer wideo – BenQ S21. S21 ma rozdzielczość do 1080p oraz posiada możliwość rejestracji zdjęć i filmów przy niskim poziomie oświetlenia oraz w zupełnej ciemności (w podczerwieni). BenQ S21 umożliwia rejestracje obrazu wideo w pełnym standardzie Full HD 1080p (30 fps), HD Ready do 720p, Wide VGA (848×480) pikseli (60 fps) oraz Web (320×240) pikseli (30 fps).

Oprócz filmowania, kamera posiada tryb robienia zdjęć w rozdzielczościach od 3 Mpix do maksymalnie 16 Mpix (rozdzielczość optyczna wynosi 5 Megapikseli).

Oprócz rejestracji w ciemnościach, inną funkcją specjalną jest Move Detection, która zapewnia rozpoczęcie rejestrowania filmu w momencie wykrycia ruchu obiektów i zatrzymanie rejestracji gdy ruch ustanie. Face Detection, to znana z aparatów cyfrowych BenQ funkcja, pozwalająca śledzić mimikę twarzy fotografowanych osób.

Kamer posiada 3 calowy, dotykowy wyświetlacz LCD kamery (230 kpix) i jasności 300cd/m2. Użytkownicy mogą również podłączyć kamerę za pośrednictwem portu HDMI bezpośrednio do odbiornika TV czy monitora i oglądać obraz w pełnej rozdzielczości Full HD.

W kamerze zastosowano także podwójne gniazdo na karty pamięci SD, dzięki temu nie potrzeba przerywać filmowania, czy robienia zdjęć w trakcie zapełnienia się pojemności jednej karty. W zapasie jest bowiem druga, która automatycznie przejmuje rolę pamięci kamery.

W modelu S21 zamiast dedykowanego akumulatora, można także umieścić dwie zwykłe baterie lub akumulatory AA. Po wyczerpaniu akumulatora wystarczy włożyć baterie i korzystać z kamery dalej.

Kamera ma wbudowane 9,9 MB pamięci, pojemność można zwiększyć do maksymalnie do 32GB SDHC (na każde z dwóch gniazd pamięci).

Kamera dostępna będzie w Polsce w maju br. sugerowanej cenie detalicznej 439 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące door-to-door.

źródło: http://mabero-net.blogspot.com

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w Video
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: