2 nowe monitory 3D od ACER-a


Acer wprowadza na rynek dwa nowe monitory LCD dedykowane do współpracy z okularami stereoskopowymi, które zapewniają efekt trójwymiarowego otaczającego obrazu. Nowe monitory to 24-calowy HS244HQ oraz 27-calowy HN274H. Oba modele korzystają z technologii okularów aktywnych i zostały wyposażone w matryce o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz, z podświetlaniem w technice LED. Panele mają stylową czarną obudowę wykonaną z błyszczącego materiału oraz złącza DVI i HDMI 1.4a.

Zastosowana matryca oferuje janość 300 cd/m2, kontrast statyczny 1000:1 oraz czas reakcji plamki na poziomie 2ms. Sugerowane ceny detaliczne w Stanach Zjednoczonych, gdzie panele są już dostępne w sprzedaży wynoszą odpowiednio: 449 i 689 USD.
W zestawie wraz z monitorami znajdują się również aktywne okulary stereoskopowe. Sprzedaż w Europie ma rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu.

źródło: http://mabero-net.blogspot.com

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: