Vaio S już w Polsce


Od prasowej premiery biznesowego (z lekką domieszką rozrywki) notebooka Sony Vaio S już trochę czasu minęło, teraz jednak ów model wchodzi do polskich sklepów. Znana jest już jego cena 4500zł – oraz 600zł za dodatkową płaską baterię, która podczepiana jest do spodu laptopa. 13,3″ Vaio cechuje się płaską konstrukcją czarnej, matowej obudowy, wbudowanym modemem HSDPA, podświetlaną klawiaturą i deklarowanym długim czasem na baterii (do 14 godzin wedle danych Sony).

Notebook posiada dodatkowe przyciski na obudowie, m.in. do szybkiej konfiguracji oprogramowania oraz pomocny przy naprawianiu i tunningu systemu (Assist). Matryca jest połączeniem błyszczącej i matowej, ma to być kompromis, między małą ilością odbić światła oraz wyraźnymi kolorami i czernią. Z boku notebooka znalazło się jedno złącze USB 3.0. Poniżej galeria zdjęć nowego Vaio S.

 

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: