Nowe komputery All-in-One Sony VAIO L


Sony wprowadza do sprzedaży nowe komputery biurkowe typu All-in-One ze swojej serii VAIO L. Urządzenia wyróżniają się stylowym wyglądem i są wyposażone w system operacyjny Windows 7 Home Premium lub Professional oraz 24-calowy multi-dotykowy ekran o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z podświetlaniem LED. W ich wnętrzu w zależności od wersji znajduje się czterordzeniowy procesor Core i5 2410m lub Core i7 2630QM, do 8GB pamięci operacyjnej, dysk HDD o pojemności 1TB oraz karta graficzna GeForce GT540m z 1GB własnej pamięci.

Do dyspozycji jest także łączność Gigabit Ethernet, Bluetooth 3.0 i WiFi 802.11 b/g/n, port HDMI i dwa złącza USB 3.0. Całość uzupełnia bezprzewodowa klawiatura i mysz, zintegrowane głośniki stereofoniczne i czytnik kart pamięci oraz kamera internetowa o rozdzielczości HD z sensorem Exmor.

Sugerowana cena detaliczna wynosi od 1299 Euro.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: