Skype 5.3 dla Windows z poprawionymi połączeniami wideo


NewsImage

Ukazała się wersja 5.3 popularnego komunikatora Skype. W wersji dla systemu Windows wprowadzono między innymi poprawki w połączeniach wideo między użytkownikami.

Wygląda na to, że użytkownicy korzystający ze Skype w systemie Windows nie muszą czekać tak długo na aktualizacje, co użytkownicy Linuksa. Ukazała się właśnie wersja 5.3 komunikatora dla systemu firmy Microsoft. Najważniejsza nowość, jak czytamy na blogu Skype, to poprawiona jakość odbieranego obrazu wideo w połączeniach z urządzeniami mobilnymi. Do drobniejszych zmian zalicza się między innymi wyświetlanie informacji o obecności kontaktu w profilach kart czy możliwość zmiany tematu rozmowy w nagłówku okna konwersacji.

Skype wprowadził też szereg poprawek w wersji 5.3 programu. Dotyczą one między innymi obsługi kontaktów z Outlooka, podpowiedzi numerów telefonicznych, dzielenia ekranu, połączeń czy wysyłania plików. Pełna ich lista dostępna jest na blogu producenta. Poinformowano również o dwóch nadal istniejących błędach, które związane są ze współpracą programu z Internet Explorerem.

źródło: http://www.dobreprogramy.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , , ,
Napisane w komputery, LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: