Samsung Galaxy Tab z WiFi


Samsung wprowadza na polski rynek swój najnowszy tablet internetowy Galaxy Tab WiFi. Nowy model to propozycja dla osób szukających tabletu, który zapewni im dostęp do Internetu bez konieczności łączenia się poprzez sieci GSM. Tablet ma 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1024×600 pikseli, system Google Android 2.2 i oferuje wszystkie funkcjonalności dotychczas oferowanego, wyposażonego w moduł GSM tabletu Galaxy Tab, za wyjątkiem możliwości dzwonienia i obsługi sieci 3G. Urządzenie wspiera Adobe Flash Player 10.1 i oferuje wszystkie możliwości systemu Google.

 

Wśród nich warto wymienić dostęp do Google Maps i Google Calendar oraz ponad 100 tysięcy innych aplikacji poprzez Android Market. Tablet ma 16GB zintegrowanej pamięci flash, którą można rozszerzyć o kolejne 32GB za pomocą kart microSD oraz dwie kamery – jedną o rozdzielczości 1,3 Mpix z przodu do wideo rozmów i drugą 3,0 Mpix z tyłu do wykonywania fotografii. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 1299 PLN.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,051 hits
%d blogerów lubi to: