Wyciekły zrzuty ekranu Google Music


NewsImage

Do Internetu wyciekły zrzuty ekranu prezentujące nową, muzyczną usługę firmy Google. Czyżby premiera Google Music była coraz bliższa?

Serwis Techfrom10 opublikował zrzuty ekranu Androida, które mają świadczyć o rychłej premierze serwisu z muzyką od firmy Google. Do informacji na temat nowej usługi dotarto przez przypadek podczas aktualizacji programów z Android Marketu. Jak możemy zobaczyć na opublikowanych zrzutach ekranu, Google Music oferuje nie tylko możliwość pobierania muzyki, ale również odsłuch online. Odtwarzacz muzyczny zbliżony jest pod względem wyglądu do tego, który oferowany jest w Androidzie 3.0. Oferuje standardowe funkcje jak tworzenie list odtwarzania czy przeglądanie utworów według artysty, albumu lub nazwy piosenki.

To już kolejne wiadomości na temat Google Music w ostatnim czasie. Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że Google najprawdopodobniej rozpoczął testowanie w Sieci nowej usługi. Google Music oprócz możliwości kupna muzyki, miałby oferować możliwość przechowywania jej online. Podobno jednak sprzeciwiają się temu wytwórnie fonograficzne. Pytanie też, jaka będzie dostępność nowej usługi. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia z iTunes czy Spotify, możemy spodziewać się, że Google Music nieprędko trafi do polskiego odbiorcy.

źródło: http://www.dobreprogramy.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: