Nowa iiyama 24” z matrycą VA


Model X2472HD z 8-bitowym panelem typu VA to najnowsza propozycja iiyama z segemntu monitorów 24 calowych. 24-bit true colour w połączeniu z wysokim kontrastem statycznym 3000:1 daje dobre odwzorowanie szczegółów w jasnych i ciemnych obrazach oraz żywe kolory. Panel cechuje się też szerokimi kątami widzenia (178 stopni w pionie i poziomie). iiyama X2472HD został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe D-Sub oraz cyfrowe – DVI-D i HDMI.

Dzięki podświetleniu diodowemu LED, panel wyróżnia się niewielkim zużyciem energii elektrycznej. Przy standardowej pracy wynosi ono 34 W, zaś w trybie czuwania maksymalnie 1 W. Japoński producent umieścił ekran w stylowej obudowie z wąską ramką i wykończeniem w kolorze fortepianowej czerni.

Monitor X2472HD objęty jest 3-letnią gwarancją producenta, w tym gwarancją „Zero martwych pikseli” pod warunkiem zakupu w jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży iiyama. Dzięki temu klienci iiyama mają 30 dni na wymianę ekranu w przypadku, gdy chociaż jeden piksel lub subpiksel nie wyświetla obrazu tak, jak należy.
Cena detaliczna nowego monitora wynosi 899 zł.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: