Microsoft rozpoczyna współpracę z wortalem php.pl


Wczorajsza informacja o przejęciu przez firmę Microsoft najpopularniejszego w Polsce portalu o programowaniu w PHP – php.pl – była prima aprilisowym żartem. Prawdą jest natomiast, że nawiązana została współpraca.

Współpraca obu firm będzie polegała na przygotowywaniu treści dotyczących języka PHP w kontekście systemu operacyjnego Windows. Treści dostarczane przez Microsoft będą publikowane na stronach php.pl.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z wortalem php.pl,” – powiedział Karol Wituszyński z polskiego oddziału firmy Microsoft. – „Dzięki naszej współpracy, czytelnicy php.pl będą mieli dostęp do najświeższych informacji dotyczących platformy Windows, co pozwoli im tworzyć jeszcze bardziej bogate aplikacje, w pełni wykorzystujące możliwości naszego systemu operacyjnego, z którego korzystają miliony użytkowników w Polsce i na całym świecie.”

Pierwsze publikacje powstałe w ramach współpracy merytorycznej są już widoczne na stronach php.pl.

źródło: http://wss.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , ,
Napisane w net
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: