Unikalny Pendrive w kształcie wąsów


Polski producent pamięci Wilk Elektronik 1 kwietnia wprowadza do sprzedaży pamięci USB w kształcie… wąsów. Nie będą to jednak zwykłe wąsy, bowiem dzięki unikalnej technologii AD-AM po złączeniu dwóch połówek wąsa podwoimy pojemność naszej pamięci. To efekt nawiązania współpracy z Adamem Małyszem, który w ostatni weekend zakończył karierę skoczka narciarskiego. Nietypowe nośniki pamięci wyróżniają się nie tylko kształtem, który został opracowany w tunelach aerodynamicznych, ale również funkcjonalnością.

Każda połówka wąsa posiada od 2 do 64GB pojemności, dzięki czemu po złączeniu dwóch części otrzymujemy pamięć USB o podwójnej pojemności od 4 do 128GB.

Delikatnie zakręcona końcówka pozwala na lepsze wykorzystanie komórek pamięci, które dzięki rozmiarowi zbocza (z ang. Hill Size) oraz skróconemu rozbiegowi znacznie zwiększyły możliwości pamięci. W efekcie każdy posiadacz polskiego pendrive może odczytywać dane z prędkością (z ang. V, jak Vikersund) 230,5MB/s a zapisywać nawet do 142MB/s (Oslo).

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with:
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: