Huawei S7 Slim – tani tablet z Androidem


Jest wiele świetnych tanich pecetów i laptopów, ale ciągle trudno o taki tablet. Nowe urządzenie Huawei ma ambicję stać się jednym z pierwszych udanych tabletów w przystępnej cenie. Tak zapowiada jego producent, ale ceny jeszcze nie zdradził.

Tablet Huawei S7 Slim został zaprezentowany na targach CTIA i wzbudził spore zainteresowanie. Jego producent zapewnia, że będzie on sprzedawany w przystępnej cenie. Ma więc być tańszy od Xooma, iPada 2, Galaxy Taba i innych tabletów walczących o miano najlepszego w tej kategorii. Na razie jednak Huawei nie podał ceny.

Pokazany na targach tablet miał białą obudowę z tyłu i na krawędziach oraz czarną z przodu wokół wyświetlacza. Sam ekran jest godny odnotowania. Prezentowany obraz jest zaskakują wyraźny jak na rozdzielczość 800×480 pikseli. Wyświetlacz jest jasny, ma szeroki kąt widzenia i bardzo żywe kolory. Siedmiocalowy ekran pojemnościowy należy zapisać S7 Slim na plus.

Huawei korzysta z systemu Android 2.2 wzbogaconego o kilka zmian. Zmodyfikowany interfejs nazwano Emotion. Posiada kilka dodatków ułatwiających nawigację. Aplikacje podzielono na grupy, do których można szybko dotrzeć za pomocą kart na dole ekranu. Oprócz tego, poniżej zegara wyświetlana są informacje o pogodzie.

Huawei S7 Slim ma przedni aparat 1,03 Mpix oraz tylny 2 Mpix. W porównaniu do pierwszego tabletu firmy widać tu sporo poprawek. S7 Slim jest cieńszy, lżejszy i ma dłużej pracować na jednym ładowaniu niż jego poprzednik S7, który w Polsce znany był także jako Orange Tablet. Huawei informuje, że jeszcze w tym roku, wyda tablet z Androidem Honeycomb.

źródło: http://www.idg.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: , , ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: