Google Docs wprowadza kolejne zmiany


NewsImage

Google odświeżył aplikację Rysunki wchodzącą w skład pakietu online Docs. Wprowadzono między innymi podgląd historii zmian.

Niedawno udostępniono nowe funkcje w Dokumentach, teraz zaś przyszła pora na kolejny program wchodzący w skład pakietu Google Docs. Do Rysunków programiści firmy Google wprowadzili kilka przydatnych zmian. Pierwsza z nich to powiązanie koloru zaznaczenia z osobą współtworzącą projekt. Ułatwi to orientowanie się w zmianach wprowadzanych przez poszczególnych użytkowników, którzy biorą udział w edycji pliku. Podobna funkcja dostępna jest już w Dokumentach i Arkuszach. Udostępniono także wspomniany podgląd historii zmian. Dotyczy on zarówno zmian wprowadzanych przez współpracowników, jak i podglądu wszystkich zapisanych rysunków.

Kolejne nowości w Rysunkach to odświeżona funkcja Maluj formatowanie, a także możliwość przywracania użytych wcześniej kolorów. Wprowadzono także selekcję podgrup w ramach rysunku, co ma pozwolić na lepsze zarządzanie kształtami. Z pełną listą zmian, jak i grafikami prezentującymi nowości można zapoznać się na oficjalnym blogu Google Docs.

źródło: http://www.dobreprogramy.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w LAN, sieci LAN
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: