Toshiba Satellite L750 z procesorami Sandy Bridge


Toshiba niebawem wprowadzi na rynek nowe modele komputerów przenośnych: Satelite L750. Laptopy zostały wyposażone w najnowszą generację procesorów Intel Sandy Bridge i zastąpią obecnie oferowaną serię L650 z układami poprzedniej generacji. Notebooki mają system Windows 7 Home Premium, 15,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366×768 pikseli z podświetlaniem LED, czterordzeniowy procesor Core i5-2410m (2,3 GHz) oraz kartę graficzną GeForce GT525m z 1GB własnej pamięci i technologią Optimus, redukującą zużycie energii elektrycznej.

Oprócz tego notebooki będą wyposażone w złącza HDMI, D-Sub, USB 3.0, łączność WiFi 802.11 b/g/n, Gigabit Ethernet i Bluetooth 3.0 oraz zintegrowaną kamerę internetową i czytnik kart pamięci. Do wyboru będzie pojemność pamięci RAM (od 2GB) i dyski twardego.

Instalowana standardowo 6-komorowa bateria ma wystarczać na 4,5 godziny pracy przy korzystaniu z układu graficznego zintegrowanego z procesorem oraz 2 godziny podczas ciągłej pracy dedykowanej karty GeForce GT525m. Satelite L750 pojawią się w sklepach w przyszłym miesiącu.

źródło: http://twojepc.pl

Powered by Qumana

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: