Monitor Samsunga z bezprzewodowym interfejsem UWB


Firma Samsung zaprezentowała swój nowy flagowy monitor LCD – model C27A750. Panel jest wyposażony w 27-calową matrycę o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z podświetlaniem LED oraz interfejs Ultra Wide Band (UWB), zapewniający prędkość transmisji 2 Gb/s na dystansie do 10 metrów, co wystarcza na bezprzewodowy przesył obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p w obrębie jednego pomieszczenia. Oprócz tego monitor ma dwa klasyczne złącza HDMI i jedno D-Sub. Panel wyróżnia się bardzo smukłą sylwetką, niewielkim zużyciem energii elektrycznej i stylowym wyglądem.

W podstawce wykonanej ze szczotkowanego aluminium umieszczono nie tylko odbiornik UWB i złącza HDMI / D-sub, ale również port Gigabit Ethernet i 4-portowy hub USB, z dwoma złączami USB 2.0 i dwoma USB 3.0.

Monitor będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia, w sugerowanej cenie detalicznej 599 Euro.

źródło: http://twojepc.pl

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,137 hits
%d blogerów lubi to: