Portal Microsoft dla małych i średnich przedsiębiorstw


Microsoft uruchomił nowy portal dla małych i średnich przedsiębiorstw, przygotowany z uwzględnieniem potrzeb różnych klientów tego sektora. Portal stanowi narzędzie pomagające reagować wyzwania biznesowe zidentyfikowane jako te najczęściej występujące w małych i średnich firmach w Polsce.

Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele firm będą mogli w prosty sposób odszukać odpowiednie dla siebie informacje, w tym najpełniej odzwierciedlające ich potrzeby rozwiązania. Wystarczy wybrać jedną z czterech kategorii, zdefiniowanych pod względem wielkości firmy i jej priorytetów biznesowych, aby znaleźć rozwiązania wspierające biznes odpowiednie dla firmy jaką klient reprezentuje. Dostępne rozwiązania prezentują płen zakres oferty Microsoft: od rozwiązań on-premise (takie jak Windows Server, Office 2010 czy SharePoint Server) jak i rozwiązania w chmurze.

Więcej:

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with:
Napisane w net
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,250 hits
%d blogerów lubi to: